Jihlavský pohár 2012

O víkendu jsem se s Petrem a Dominikem zúčastnil Jihlavského poháru. V údolí pod Templštýnem nás přivítalo krásné slunečné počasí a čistá a zapadlá voda. Tradicí už je zde výborné občerstvení z dílny Aldy Diváckého (maso a uzeniny na grilu, výborná bageta). Jen sobotní večerní guláš jsem neochutnal, protože jsem musel hned po dochytání posledního kola odjet.

Úlovkům stejně jako v  minulých  dvou  týdnech, kdy se zde konalo otevřené mistrovství MRS a juniorský pohár Metrostavu, vévodili potočáci od 15ti do 54 cm (to byla také největší ryba závodu). Těch velkých bylo ale jinak opravdu poskrovnu. Výrazně méně se chytalo duháků a výjimkou byl i sem tam nějaký tloušť.

V konkurenci 56ti rybářů všech věkových kategorií s zejména celou moravskou špičkou se určitě neztratil Petr, který výborně zúročil zkušenosti z juniorského poháru Metrostavu, jenž se na této vodě konal před čtrnácti dny. Po nepodařeném prvním kole se zdravě naštval a nakonec z toho bylo krásné 19té místo. Dominik sice nebyl v první polovině výsledkové listiny, ale přesto jel domů spokojen, protože mě poprvé na závodech porazil. Sice ne v přímém souboji, protože chytal druhou skupinu, ale tak jako tak skončil v celkových výsledcích o jedno místečko výš než já a to se cení. Budu se muset nad svými výkony asi hodně zamyslet.

Celkovým vítězem se stal Roman Jorka, nejlepším juniorem byl Lukáš Starýchfojtů. Podrobné výsledky jsou zatím k dispozici zde.

sdílej článek:
Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality, články, závody a jeho autorem je Roman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Podobné články

Zahájení ve Slovinsku 2012

Prvního dubna v 00:00 hodin jsme nasedli s Petrem a Tomášem do auta a v doprovodu dalších dvou dospělých rybářů jsme vyrazili směr Slovinsko – Tolmin. Kluci teprve v tu…Zazvonil zvonec a po Volyňce je konec!

Je to tak. Ten pomyslný juniorský muškařský zvonec opravdu v neděli na Volyňce zazvonil konec závodní sezony 2013. Ta se letos pomalu rozbíhala od Bojanovského jezera, přes řeky ovlivněné výrazně…


Týden ve Špindlu a na Jizeře

Letošní letní soustředění jsme strávili tak jako v minulém roce v polovině srpna v Jizerských horách na Jizeře a Labské přehradě ve Špindlerově Mlýně. Za svou základnu jsme tentokrát zvolili…Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *